wtorek, 22 marca 2016

WET WEDNESDAY #1 23.03.2016

Przyszła pora na prezentację najciekawszych zeszytów komiksowych, które ukażą się w najbliższą środę. W tym tygodniu nie wychodzi zbyt wiele #1, pojawi się za to przedostatni numer Batmana duetu Snyder - Capullo, drugi numer Snowfall, czy kolejne tie-iny do rozgrywającego się na łamach wydawnictwa Marvel eventu. Zapraszam do lektury.
Batman #50Scenariusz: Scott Snyder

Rysunki: Greg Capullo
Wydawnictwo: DC Comics


Jest to przedostatni numer od zasłużonego duetu Snyder - Capullo, który kończy historię w ramach "Superheavy". Zeszyt zostanie wydany w powiększonym formacie, który będzie liczył 56 stron. Komiks będzie dostępny z okładką, którą zobaczycie poniżej i trzech wariantach polybag z okazji premiery BvS. Notabene znamy już okładki 9 komiksów, które będą dostępne w takich wariantach. Znajdziecie jest pod tym linkiem.
Snowfall #2


Scenariusz: Joe Harris

Rysunki: Martin Morazzo
Wydawnictwo: Image Comics


Ciąg dalszy historii, która zadebiutowała w zeszłym miesiącu. Komiks opisywany jest, jako mieszanka sci-fi z elementami fantasy. W świecie zdewastowanym przez globalne ocieplenie w roku 2045, Stany Zjednoczone stają się bardziej potężne niż kiedykolwiek. Zagrożeniem dla panującego porządku staje się terrorysta znany jako White Wizzard. Brzmi grubo? Sons of the Devil #6


Scenariusz: Brian Buccellato

Rysunki: Toni Infante
Wydawnictwo: Image Comics


Wraz z szóstym numerem rozpoczyna się nowy arc, tego intrygującego komiksu. Chwalone są fenomenalne rysunki Toniego Infante.Uncanny X-Men #5


Scenariusz: Cullen Bunn

Rysunki: Greg Land
Wydawnictwo: Marvel Comics


Obok Vision najczęściej omawiana obecnie seria od Marvela. W tym numerze końca dobiegnie pierwszy arc. 

G.I. Joe Deviations #1


Scenariusz: Paul Allor
Rysunki: Corey Lewis
Wydawnictwo: IDW


IDW kontynuuje serię one - shotów, którą można porównać do marvelowskiego "What if?". W tym numerze zobaczymy jak G.I. Joe poradzą sobie w sytuacji, kiedy Cobra wygrała i panuje na Ziemi.
Hyperion #1


Scenariusz: Chuck Wendig 
Rysunki: Nicole Virella
Wydawnictwo: Marvel Comics


Hyperion powraca w swojej własnej, regularnej serii. Zastaniemy go w chwili, kiedy jako kierowca ciężarówki przemierza bezdroża USA, kraju który stał się dla niego domem. W trakcie podróży na swojej drodze spotka autostopowiczkę Doll, która jest ścigana przez grupę psychopatów o nazwie The Carnies. Co z tego wyniknie? 

Poza tym premierę będą miały kolejne tie - iny do trwającego eventu Marvela. Uwagę przykuwa All New All Diferent Avengers #7 ASO z okładką Alexa Rossa. Wszystkie tytuły znajdziecie poniżej.


All New All Diferent Avengers #7 ASO


Scenariusz: Mark Waid 
Rysunki: Adam Kubert
Wydawnictwo: Marvel Comics

Howling Commandos of SHIELD #6 ASO


Scenariusz: Frank Barbiere 

Rysunki: Brent Schoonover
Wydawnictwo: Marvel ComicsNew Avengers #8 ASO


Scenariusz: Al Ewing 

Rysunki: Gerardo Sandova
Wydawnictwo: Marvel Comics

Ja w tym tygodniu skusiłem się jedynie na okładkę Alexa Rossa. Co wy kupicie w tę środę? Czekam na wasze opinie o tej rubryce.

Mateusz Kosiński

źródło:previewsworld

1 komentarz :